Rockford Fosgate M2D2-10SB-G2 Color Optix 10" DVC 2-Ohm Multicolor LED Lighted Marine Subwoofer for Sealed Enclosure 400 Watts RMS / 1600 Watts Peak - Black/Stainless
★★★★★ 4.8 87 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by dev.newyorkna.org
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • The M2D2-10SB-G2 has a Power Handling of 400 Watts RMS / 1600 Watts PEAK and to streamline installation, this subwoofer is equipped with a VersaSwitch to make changing impedance between 1Ω and 4Ω as easy as flipping a switch. VERSA impedance switch quickly allows series or parallel configuration without additional wiring
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.8 out of 5
★★★★★
87 ratings | 36 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
87% (76)
4 stars
2% (2)
3 stars
1% (1)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (9)